projektowanie i tworzenie stron internetowych, Braniewo, Elbląg, Olsztyn

Typ oferty Nr. oferty Miejscowość Powierzchnia Cena

Lokal użytkowy K/98 Braniewo  100 m2 500 000 zł

Na sprzedaż środkowy lokal użytkowy w zabudowie szeregowej położony w Braniewie przy ulicy Świętojańskiej. Z jednej strony lokalu znajduje się osiedlowy sklep spożywczo-monopolowy, a z drugiej restauracja. Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z przyległego chodnika. Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe. W pobliżu znajduje się duże osiedle mieszkaniowe ok. 30 metrów, a w odległości 80 metrów główna ulica miasta. Na parterze znajdują się: sala sprzedaży, pokój biurowy i zaplecze socjalne z prysznicem i łazienką. Na całej ścianie wejściowej jest przeszklona witryna. Na piętrze znajdują się: sala sprzedaży, sala do zabiegów i łazienka. Lokal podłączony jest do ogrzewania z sieci miejskiej. Obecnie w lokalu mieści się salon fryzjerski. Cena do małej negocjacji.

Działka budowlana K/97 Bąkowo   8 000 000 zł brutto

Na sprzedaż działka budowlana (przekształcona z rolnej) 44 000 m² w miejscowości Bąkowo, gmina Kolbudy, powiat gdański. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną i można na niej wytyczyć do 45 działek na domki jednorodzinne lub zbudować ok. 150 segmentów budownictwa jednorodzinnego. Posiada dostęp do podstawowych mediów: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Działka sąsiaduje z osiedlem domków jednorodzinnych. Odległość do centrum Gdańska wynosi 10 km. Podana cena jest ceną brutto. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Sprzedano

Działka inwestycyjna K/96 Tczew  10 000 m2 1 900 000 zł brutto

Na sprzedaż działka inwestycyjna (pod usługi) o powierzchni 10 000 m² położona w Tczewie ul. Targowa. Działka położona jest w centrum miasta Tczewa, posiada prostokątny kształt, dojazd utwardzony - trelinka. Podana cena jest ceną brutto, do negocjacji. Sprzedano

Lokal 461 m2 K/95 Kętrzyn  461 m2 550 000 zł

NAJNIŻSZA CENA W KĘTRZYNIE !!! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 461 m² położony w ścisłym centrum Kętrzyna przy ulicy Traugutta 7. Lokal znajduje się na niskim parterze. Posiada wejście od ulicy Traugutta, jak i również swobodny dojazd od podwórza. Lokal jest od 7 lat wynajęty przez Black Red White. Ogrzewanie miejskie. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Sprzedano

Lokal 234 m2 K/94 Wrocław  234 m2 727 100 €

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Krzyki przy ulicy Powstańców Śląskich 123 - jednej z głównych arterii miasta. Lokalizacja ta charakteryzuje się intensywnym ruchem pieszym i samochodowym. Dodatkową jej zaletą jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne, umożliwiające łatwy i szybki dostęp do pozostałych części miasta. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne instytucje finansowe, osiedla mieszkaniowe, a także Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie i Dworzec Główny. Inwestycja obejmuje lokal handlowo-usługowy nr 106 o powierzchni 234 m² usytuowany w nowo wybudowanej inwestycji o charakterze mieszkaniowo-usługowym "Rondo Verona". Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Podana cena ofertowa jest ceną netto i wynosi 727 100 EUR. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Dwa lokale 264 m2 K/93 Poznań  264 m2 665 500 €

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania na rogu ulic Garbary i Małe Garbary, w odległości zaledwie 300 metrów od Rynku Głównego. Jest to popularna dzielnica biznesowa. Swoje siedziby oraz oddziały mają tu liczne międzynarodowe firmy. Dogodna lokalizacja oraz dostęp do środków komunikacji miejskiej, zapewniają szybki i łatwy dostęp do pozostałych części miasta. Inwestycja obejmuje dwa połączone lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni 268 m², usytuowane na parterze nowoczesnego obiektu biurowo-mieszkalno-handlowego. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Podana cena ofertowa jest ceną netto i wynosi 665 500 EUR. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 298 m2 K/92 Poznań  298 m2 655 600 €

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania na rogu ulic Garbary i Małe Garbary, w odległości zaledwie 300 metrów od Rynku Głównego. Jest to popularna dzielnica biznesowa. Swoje siedziby oraz oddziały mają tu liczne międzynarodowe firmy. Dogodna lokalizacja oraz dostęp do środków komunikacji miejskiej, zapewniają szybki i łatwy dostęp do pozostałych części miasta. Inwestycja obejmuje lokal o powierzchni 298 m², usytuowany na parterze nowoczesnego obiektu biurowo-mieszkalno-handlowego. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Podana cena ofertowa jest ceną netto i wynosi 655 600 EUR. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Cztery lokale 739 m2 K/91 Szczecin  739 m2 2 548 700 €

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w jednej z najstarszych części Szczecina, w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Ulica Mickiewicza, przy której znajduje się nieruchomość, jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych w mieście. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dobry dojazd. Cztery lokale handlowe znajdują się na parterze inwestycji mieszkaniowo-usługowej - "Pogodno Park", oddanej do użytku w 2008 roku. Powierzchnia handlowa liczy 739 m². Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozważona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 91 m2 K/90 Szczecin  91 m2 233 200 €

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina na parterze budynku biurowego przy Placu Hołdu Pruskiego. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się siedziby banków, restauracje, salony samochodowe, Urząd Marszałkowski oraz liczne zabytki historyczne, takie jak Zamek Książąt Pomorskich czy Ratusz Staromiejski. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 91 m² posiada przestronne witryny i wejście bezpośrednio z ulicy Hołdu Pruskiego. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozważona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 170 m2 K/89 Warszawa  170 m2 577 500 €

Na sprzedaż lokal zlokalizowany tuż obok jednego z najruchliwszych skrzyżowań warszawskiego Dolnego Mokotowa - skrzyżowania ulic Czerniakowskiej i Gagarina. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: siedziba spółek z grupy Agora, Prywatna Wyższa Szkołą Biznesu i Administracji, Centrum Handlowe Panorama oraz liczne osiedla mieszkaniowe. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 170 m², usytuowany jest w nowej inwestycji mieszkaniowej i wyposażony e duże witryny oraz dwa oddzielne wejścia. Przed lokalem liczne miejsca parkingowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Sprzedano

Lokal 166 m2 K/88 Żyrardów  166 m2 697 400 €

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym Centrum Żyrardowa. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Okrzei, która jest główną ulicą handlową w mieście. W najbliższym otoczeniu mieszczą się placówki banków oraz liczne punkty usługowe. Lokal o powierzchni 166 m² zlokalizowany jest w ciągu handlowym na parterze budynku mieszkalnego. Posiada duże witryny i wejście bezpośrednio od ulicy. Przed nieruchomością znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Ce do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Dwa lokale 176 m2 K/87 Głogów  176 m2 432 300 €

Na sprzedaż dwa lokale użytkowe o łącznej powierzchni 176 m², położone w ciągu handlowym na parterze budynku mieszkalnego, w ścisłym centrum Głogowa, przy głównej ulicy handlowej - Alei Wolności. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne punkty usługowe, handlowe i gastronomiczne. Bezpośrednio przed lokalem znajdują się liczne miejsca parkingowe. Oba lokale wynajęte przez banki. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 102 m2 K/86 Kędzierzyn-Koźle  102 m2 279 400 €

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Kędzierzyna-Koźla przy alei Wojska Polskiego, która jest główną handlową ulica miasta. Nieruchomość znajduje się przy bardzo ruchliwym ciągu komunikacyjnym, w otoczeniu instytucji finansowych, sklepów i punktów usługowych. Lokal o powierzchni 102 m² położony jest w ciągu handlowo-usługowym, posiada duże witryny i bezpośrednie wejście od strony ulicy. Przed nieruchomością znajdują się liczne i ogólnodostępne miejsca parkingowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 152 m2 K/85 Opole  152 m2 468 600 €

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 152 m² znajdujący się w budynku mieszkalnym na obrzeżach Starego Miasta w Opolu. Ulica Książąt Opolskich ciągnie się od Rynku i dlatego jest jedną z częściej uczęszczanych ulic w mieście. W niedalekiej odległości znajduje się rzeka Odra i Wyspa Pasieka, która wraz ze Starym Miastem, stanowi historyczną i turystyczną część Opola. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Podana cena ofertowa jest ceną netto i wynosi 468 600 EUR. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 133 m2 K/84 Głogów  133 m2 260 700 €

Na sprzedaż lokal usługowy 133 m² usytuowany w centrum Głogowa przy Alei Wolności. Jest to główna ulica handlowa w mieście, przy której mieszczą się placówki banków, sklepy i restauracje. W okolicy znajduje się Dworzec Główny PKP oraz kompleks handlowo-usługowy Galeria Dworcowa. W niedalekiej odległości znajduje się Stare Miasto. Lokal usytuowany jest w ciągu handlowym, posiada duże witryny i bezpośrednie wejście od ulicy. Przed budynkiem znajdują się liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 113 m2 K/83 Chełm  113 m2 171 600 €

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w centrum Chełma przy Placu Kupieckim. W sąsiedztwie znajduje się Dworzec Główny PKS, główne urzędy administracji oraz Stare Miasto. Inwestycja obejmuje narożny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m² położony na parterze nowej inwestycji mieszkaniowej. Lokal posiada bezpośrednie wejście od strony ulicy oraz duże, dobrze wyeksponowane witryny. Przed lokalem znajdują się liczne miejsca parkingowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Sprzedano

Lokal 315 m2 K/82 Wrocław  315 m2 1 041 700 €

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w zabytkowej kamienicy na rogu ulic Ruskiej i Rzeźniczej. Nieruchomość jest położona w samym sercu Wrocławia., w otoczeniu najważniejszych i najpiękniejszych zabytków w mieście. W odległości 200 metrów znajduje się tętniący życiem Rynek z uroczymi zaułkami, przepięknymi kamienicami oraz restauracjami i kawiarniami, wypełnionymi turystami z całego świata. Zaledwie 7 minut drogi dzieli nieruchomość od dworców PKP i PKS, a 15 minut od międzynarodowego portu lotniczego. Narożny, dwupoziomowy (plus piwnica) lokal handlowo-usługowy o powierzchni 315 m² charakteryzuje się bardzo dobrą ekspozycją ze względu na narożne położenie oraz bardzo duże witryny. Jest dobrze widoczny zarówno od strony Placu Solnego, jak i od ulicy Kazimierza Wielkiego. Przed lokalem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

2 lokale 218 m2 K/81 Warszawa  218 m2 845 900 €

Na sprzedaż dwa lokale handlowe znajdujące się przy głównej arterii komunikacyjnej łączącej Pragę Południe z Pragą Północ na odcinku pomiędzy Rondem Wiatraczna a Urzędem Gminy Praga-Południe. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się przystanek tramwajowy, Sąd Rejonowy dla Warszawy-Pragi, oddział ZUS i urząd skarbowy. Oba lokale zlokalizowane są w jednokondygnacyjnym pawilonie przylegającym do bloku mieszkalnego. Przed nieruchomością znajdują się ogólnodostępne i bezpłatne miejsca parkingowe. Oba lokale wynajęte. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Sprzedano

Lokal 527 m2 K/80 Opole  527 m2 1 041 700 €

Na sprzedaż narożny lokal użytkowy na parterze, zlokalizowany w centrum handlowym Galeria Opolanin, w którym na powierzchni ok. 11 000 m² znajduje się kilkadziesiąt sklepów, punkty usługowe i restauracje. Galeria położona jest w samym centrum Opola przy Placu Teatralnym 13. Wspomniany lokal o powierzchni 427 m² (plus piwnica 100 m²) jest bardzo dobrze wyeksponowany, posiada duże witryny okienne oraz osobne wejście z zewnątrz (Jako jedyny jest wyodrębniony z całej galerii.). Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi. Lokal jest wynajmowany przez sieć salonów drogeryjnych. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokale użytk. 851 m2 K/79 Łódź  851 m2 1 551 000 €

Na sprzedaż inwestycja obejmująca powierzchnie handlowe na parterze i pierwszym pietrze budynku biuro-handlowo-usługowego usytuowanego w centrum Łodzi przy głównej arterii komunikacyjnej łączącej trzy dzielnice miasta: Bałuty, Śródmieście i Górną. Skrzyżowanie, przy którym usytuowana jest nieruchomość, jest jednym z głównych skrzyżowań komunikacyjnych Śródmieścia. lokalizacja ta charakteryzuje się intensywnym ruchem pieszym i samochodowym oraz gwarantuje dogodne połączenia komunikacyjne z resztą miasta ze względu na znajdujące się przed budynkiem przystanki tramwajowe i autobusowe. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne budynki administracyjne, biurowe i handlowe. Nieruchomość to dobrze wyeksponowany dwupiętrowy budynek. Powierzchnia handlowa na parterze jest wynajmowana przez instytucje finansowe oraz sklep spożywczy, natomiast na pierwszym pietrze znajdują się powierzchnie biurowo-usługowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 335 m2 K/78 Gliwice  335 m2 669 900 €

Na sprzedaż lokal handlowy położony w centrum Gliwic przy głównej ulicy handlowej w mieście - ulicy Zwycięstwa. W sąsiedztwie swoje placówki mają liczne instytucje finansowe oraz sieci sklepów. W niedalekiej odległości znajduje się Dworzec Główny PKP, Centrum Handlowe FORUM oraz Stare Miasto z ratuszem, zamkiem i zabytkowymi kamieniczkami. Lokalizację charakteryzuje bardzo intensywny ruch, zarówno pieszy, jak i samochodowy. Lokal o powierzchni 335 m² położony jest na parterze budynku mieszkalnego, posiada duże witryny i wejście bezpośrednio od ulicy Zwycięstwa. Przed nieruchomością znajdują się liczne miejsca parkingowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

3 lokale 393 m2 K/77 Warszawa  393 m2 4 026 000 €

Na sprzedaż zespół trzech lokali handlowo-usługowych położonych w ścisłym centrum Warszawy na parterze ośmiopiętrowego budynku mieszkalnego. Lokalu posiadają duże witryny zapewniające doskonałą ekspozycję i oraz bezpośrednie wejścia od ulicy Świętokrzyskiej. Dwa lokale posiadają dodatkowo powierzchnie usługową na antresoli. Ulica Świętokrzyska, przy której znajduje się nieruchomość, jest jedną z głównych arterii stolicy, a zarazem bardzo popularnym traktem handlowym z licznymi sklepami, restauracjami i kawiarniami. W sąsiedztwie znajdują znajdują się Pałac Kultury, Stare Miasto oraz jedno z najpopularniejszych centrów handlowych stolicy - Złote Tarasy. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym dostępem do infrastruktury komunikacyjnej ze względu na krzyżujące się w tym miejscu trasy autobusowe, linie tramwajowe i metra. W odległości zaledwie 5 minut znajduje się Dworzec Główny PKP. Całość wynajęta. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

2 lokale 390 m2 K/76 Radom  390 m2 826 100 €

Na sprzedaż nieruchomość usytuowana w ścisłym centrum Radomia przy Placu Jagiellońskim i skrzyżowaniu ulic Focha i Kelles-Krauza. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się główny deptak handlowy w mieście - ulica Żeromskiego, teatr, liczne punkty handlowo-usługowe oraz kompleks mieszkalno-handlowo-rozrywkowy Galeria Słoneczna. lokalizacja charakteryzuje się intensywnym ruchem pieszym oraz zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne. Dwa lokale handlowo-usługowe położone na parterze nowo wybudowanej inwestycji biurowo-usługowej. Lokale posiadają osobne wejścia bezpośrednio z ulicy oraz duże witryny, co zapewnia doskonałą ekspozycję. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 250 m2 K/75 Szczecin  250 m2 567 600 €

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Szczecina w popularnej dzielnicy biznesowej. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: Centrum Handlowe Galaxy, główny szczeciński kompleks handlowo-bankowo-hotelowy PAZIM oraz najważniejsze urzędy administracji miejskiej, wojewódzkiej i państwowej. Lokalizacja tuż obok głównych arterii miasta oraz bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, gwarantują dogodną komunikację z pozostałymi częściami Szczecina. Lokal handlowy o powierzchni 250 m² zlokalizowany jest na parterze budynku mieszkalnego, posiada przestronne witryny i dobrą ekspozycję. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 81 m2 K/74 Kielce  81 m2 218 900 EUR

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze inwestycji usługowo-handlowej klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, zaledwie 50 metrów od głównego deptaka - ulicy Sienkiewicza. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się oddziały banków, sklepy i restauracje. Nieruchomość to narożny lokal o powierzchni 81 m². Posiada dwa wejścia, od ulicy Św. Leonarda i Hipotecznej oraz duże przeszklone witryny. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Sprzedano

3 lokale 608 m2 K/73 Lublin  608 m2 2 528 900 EUR

Na sprzedaż nieruchomość położona w historycznej części Lublina przy Placu Zamkowym. W okolicy znajdują się wszystkie najważniejsze zabytki miasta, m.in. Zamek Królewski, Brama Grodzka oraz liczne kawiarnie i restauracje. Nieruchomość sąsiaduje z Aleją Tysiąclecia, która jest jednym z głównych traktów komunikacyjnych w mieście, charakteryzującym się bardzo intensywnym ruchem pieszym, jak i samochodowym. Naprzeciwko budynku znajduje się Dworzec Główny PKS. Trzy lokale usługowe o powierzchni całkowitej 608 m2, zlokalizowane są w kamienicy mieszkalnej, posiadają duże witryny i dobrą ekspozycję. Dodatkowymi atutami są: sąsiedztwo przystanków komunikacji miejskiej i duży parking samochodowy. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

3 lokale 794 m2 K/72 Chełm  794 m2 1 354 100 EUR

Na sprzedaż kompleks handlowo-usługowy położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Lwowskiej. W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości znajdują się supermarket spożywczy TESCO oraz centrum handlowe GRAF. Inwestycja obejmuje parterowy budynek handlowo-usługowy oddany do użytku w 2006 roku. Na łącznej powierzchni wynoszącej 794 m² znajdują się trzy lokale użytkowe. Każdy z lokali posiada duże, dobrze wyeksponowane witryny oraz bezpośrednie wejście od strony ulicy. Przed budynkiem znajdują się liczne i ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wszystkie lokale wynajęte. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 90 m2 K/71 Wrocław   93 500 EUR

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Traugutta w historycznej części Wrocławia, która jest objęta koncepcją całościowej rewitalizacji południowo-wschodniej części miasta, polegającej między innymi na przebudowie Placu Społecznego oraz promenady nad Oławą, łączącej ścisłe centrum z bulwarami nadrzecznymi wzdłuż brzegu rzeki Odry. Dzięki tym zabiegom, okolica stanie się nowoczesną i pełną życia, częścią Wrocławia. Nieruchomość jest oddalona zaledwie o 2 km od Rynku i 1,5 km od Dworca Głównego PKP. Lokal położony jest na parterze zabytkowej kamienicy, posiada duże witryny i bezpośrednie wejście od ulicy Traugutta. Przed lokalem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Podana cena ofertowa jest ceną netto i wynosi 93 500 EUR. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Sprzedano

Lokale 91m2 i 75m2 K/70 Suwałki   337 700 EUR

Na sprzedaż nieruchomość usytuowana w centrum Suwałk, przy jednej z głównych ulic w mieście, ulicy Kościuszki. W sąsiedztwie znajdują się liczne urzędy, banki, sklepy i punkty usługowe. lokalizacja charakteryzuje się intensywnym ruchem pieszym i samochodowym. Dwa lokale o powierzchniach 91 m² i 75m² posiadają bezpośrednie wejścia od ulicy Kościuszki. Przed nimi znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 227 m2 K/69 Wieliczka  227 m2 357 500 EUR

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 227 m² położona w centrum Wieliczki na ulicy Limanowskiego. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne budynki mieszkalne i handlowo-usługowe. Lokal handlowo-usługowy usytuowany jest na parterze nowo wybudowanej inwestycji mieszkaniowo-biurowej. Dzięki swojej narożnej lokalizacji oraz dużym witrynom, jest bardzo dobrze wyeksponowany. Powierzchnia jest wynajmowana przez sklep odzieżowy. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Sprzedano

Lokal 160,56 m2 K/68 Bydgoszcz  160,56 m2 938 000 zł

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 160 m² powstały z połączenia dwóch lokali, znajdujący się na parterze w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym na rogu ulic Krasińskiego i Staszica w Bydgoszczy. Nieruchomość jest dobrze wyeksponowana, posiada duże witryny. Lokal obecnie jest wynajęty. Cena 938 000 zł + VAT, do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Wynajęto

Lokal 113 m2 K/67 Bolesławiec  113 m2 361 900 EUR

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 113 m² znajdujący się na parterze trzypiętrowej kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum Bolesławca (woj. dolnośląskie), w obrębie starego miasta, przy ulicy Prusa, jednej z głównych ulic handlowych w mieście, będącej popularnym deptakiem zamkniętym dla ruchu samochodowego. Wejście znajduje się bezpośrednio z chodnika. Lokal posiada duże okna. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal 162m2 Gdańsk K/66 Gdańsk  162 m2 1 018 600 EUR

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 162 m² zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska przy ul. Rajskiej. W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne banki, sklepy, restauracje i Centrum Handlowe Madison ( 100 m ). W odległości 300 m znajdują się dworce PKP i PKS, Szybka Kolej Miejska i przystanki komunikacji miejskiej. Lokal położony jest na parterze budynku, całkowicie został wyremontowany 10 lat temu, posiada duże witryny i bezpośrednie wejście od strony ulicy. Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe. Lokal aktualnie jest wynajęty na 5 lat. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Sprzedano

Budynek handlowy K/65 Białogard  968 m2 1 364 000 euro

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy dwukondygnacyjny położony w ścisłym centrum Białogardu przy ulicy 1 Maja - ważnej arterii komunikacyjnej miasta. Inwestycja oddana do użytku w 2008 roku o łącznej powierzchni 968 m², posiadająca cztery lokale handlowe. Na parterze znajdują się trzy lokale handlowe z bezpośrednimi wejściami od strony ulicy 1 Maja. Na pierwszym piętrze mieści się lokal z dostępem od ulicy Zamkowej. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Cena do negocjacji. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokal użytkowy 67 m2 K/64 Łomża  67 m2 102 300 euro

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 67 m² zlokalizowany w ścisłym centrum Łomży na parterze. Nieruchomość usytuowana jest na rogu ulic Radzieckiej i Starego Rynku w sąsiedztwie Ratusza, urokliwych kamieniczek z arkadami oraz hali targowej. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się oddziały instytucji finansowych, liczne punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne, a także większość łomżyńskich urzędów. Lokal posiada duże witryny i wejście od strony Rynku i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Cena do negocjacji. Każda oferta będzie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Budynek 487 m2 K/63 Tuchola  487 m2 676 500 EUR

Na sprzedaż nieruchomość położona w ścisłym centrum Tucholi przy skrzyżowaniu ulic Garbary oraz ks. ppłk. Józefa Wryczy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się dworce PKP i PKS, a także poczta. Dwupoziomowy obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 487 m² został całkowicie przebudowany i przystosowany do funkcji handlowo-usługowej. W budynku znajduje się pięć lokali. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Budynek 521 m2 K/62 Inowrocław  521 m2 1 003 200 EUR

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Inowrocławia przy ulicy Solankowej. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne instytucje finansowe, sklepy, punkty usługowe, restauracje, a także główny deptak miasta - ulica Królowej Jadwigi. Nieruchomość to dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 521 m², w którym znajdują się trzy lokale usługowe. Budynek został całkowicie przebudowany i dostosowany do nowej funkcji. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Lokale użytkowe 407 m² K/61 Słupsk  407 m2 1 346 000 EUR

Na sprzedaż trzy lokale na parterze budynku o łącznej powierzchni 407 m², położone w ciągu handlowo-usługowym, w samym centrum Słupska, przy jednej z głównych ulic miasta - Tuwima. Każdy z lokali posiada duże witryny i bezpośrednie wejście od ulicy. Nieruchomość zlokalizowana jest vis-a-vis centrum handlowego Galeria Słupsk. Lokale wynajmowane są przez aptekę, sklep odzieżowy i firmę branży energetycznej. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Budynek 672 m2 K/60 Mrągowo  672 m2 994 400 EUR

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni 672 m² zlokalizowany w centrum Mrągowa przy ulicy Warszawskiej. Nieruchomość usytuowana jest przy najpopularniejszym trakcie handlowym w mieście, koncentrującym instytucje bankowe, finansowe, sklepy i punkty usługowe, liczne restauracje. Nieruchomość została całkowicie przebudowana i składa się z czterech lokali, posiadający duże witryny i osobne wejścia bezpośrednio z ulicy i parkingu. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Budynek 421 m2 K/59 Tczew  421 m2 1 020 800 EUR

Budynek jednokondygnacyjny handlowo-usługowy o powierzchni 421 m² położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Dąbrowskiego, na skrzyżowaniu głównych ulic Tczewa. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, charakteryzująca się dużym nasileniem ruchu pieszego i samochodowego. Budynek został przebudowany i przygotowany do nowej funkcji. Powstałe pięć lokali posiada dobrze wyeksponowane witryny oraz niezależne wejścia bezpośrednio z ulicy. Wszystkie lokale są wynajęte. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna. Sprzedano

Budynek 1 124 m2 K/58 Olsztyn  1 124 m2 2 321 000 EUR

Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 1 124 m², położony w centrum Olsztyna przy ul. Pieniężnego, w pobliżu Starówki i głównego skrzyżowania w mieście (skrzyżowane ulic Piłsudskiego, Pieniężnego, 1 Maja i 11 Listopada). W sąsiedztwie znajdują się: Urząd Miasta, Sąd Okręgowy i szereg budynków handlowych, biurowych i usługowych. Budynek został całkowicie odnowiony i obecnie znajduje się w nim pięć lokali biurowo-usługowych. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Budynek 1 711 m2 K/57 Gdańsk  1 711 m2 5 315 200 EUR

Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek biuro-handlowo-usługowy o powierzchni 1.711 m² położony w centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, ulicy Grunwaldzkiej. Obiekt został wyremontowany i stanowi atrakcyjne miejsce, ze względu na znajdujące się wokół budynki handlowe i biurowe oraz dogodny dostęp do środków komunikacji publicznej, na prowadzenie działalności biznesowej. Cena do negocjacji. Każda oferta zostanie rozpatrzona. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana nieruchomość może być sprzedana bez podatku VAT, a tylko z podatkiem PCC 2%. Taka opcja jest korzystniejsza, jeżeli kupuje osoba fizyczna.

Działka inwestycyjna K/56 Siedlisko obręb Rusy   320 000 zł

Na sprzedaż trzy działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 1,1644 hektara w miejscowości Siedlisko gmina Braniewo. Działki położone są bezpośrednio przy drodze krajowej nr 54 prowadzącej do granicy państwa z Rosją w Gronowie (9 km). Wydana została zgoda GDDKiA na wykonanie zjazdu z drogi 54 na działki. Dostępne media: prąd (na terenie działki znajduje się skrzynka elektryczna), woda, kanalizacja. Perspektywicznie na działkach mogą powstać budynki i place służące do obsługi ruchu przygranicznego, jak handel czy różnego rodzaju usługi. Odległości: Braniewo 1 km, granica 9 km, Elbląg 45 km, Gdańsk 100 km, Olsztyn 100 km. Cena do małej negocjacji.

Budynek usług. 350 m² K/55 Braniewo  350 m² 1 500 000

Na sprzedaż budynek użytkowy w Braniewie przy ul. Kościuszki o powierzchni 350 m² składający się z trzech kondygnacji. Na parterze o powierzchni 115 m² znajduje się sklep Top Secret, na piętrze o powierzchni 115 m² znajdują się biura jednej firmy, a na II piętrze dwa 2-pokojowe mieszkania po 57 m². Cały budynek jest wynajęty. Przychód miesięczny wynosi 9 000 zł. Wejście do sklepu Top Secret znajduje się od przodu budynku, bezpośrednio z chodnika przylegającego do głównej ulicy. Z tyłu budynku znajduje się wejście do biur i mieszkań i prywatny parking. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Budynek położony jest na działce 364 m².

Budynek admin. 524 m² K/54 Braniewo  524 m² 650 000 zł

Na sprzedaż budynek administracyjno-usługowo-handlowy o powierzchni ok. 524 m² (bez piwnicy) położony w Braniewie ul. Morska. Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia handlowe z zapleczem socjalnym i magazynowym, a na piętrze pomieszczenia biurowe. Cały budynek jest podpiwniczony. Do pomieszczeń na parterze znajdują się cztery wejścia: dwa z przodu - pierwsze do lokalu o powierzchni 57 m² i drugie do pomieszczeń o łącznej powierzchni 158 m², jedno wejście z tyłu z małą rampą do pomieszczeń o powierzchni 158 m² i jedno wejście z boku wspólne do pomieszczeń na parterze ( 57 i 158 m²) i do pomieszczeń biurowych na piętrze. Zarówno przed, jak i za budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Dodatkowe informacje: działka 730 m², centralne ogrzewanie z własnej kotłowni, w piwnicy znajdują się: kotłownia i pomieszczenia przeznaczone na archiwa, dojazd asfaltowy z obu stron. Piętro w całości jest wynajęte, natomiast parter aktualnie jest niewynajęty. Sprzedano

Budynki niemieszkalne K/53 Braniewo  239 m2 i 249 2 100000 zł i 130000 zł

NOWA CENA!!! Na sprzedaż dwa budynki niemieszkalne: 1. budynek jednokondygnacyjny o powierzchni zabudowy 249 m2 na działce 434 m2 - cena 100 000 zł (Było 115 000 zł.); 2. budynek dwukondygnacyjny o powierzchni zabudowy 239 m2 na działce 744 m2 - cena 130 000 zł (Było 145 000 zł.). Pierwsze trzy zdjęcia dotyczą budynku nr 1, a dwa następne budynku nr 2. Ceny do negocjacji.

Kino "Pomorzanin" K/46 Bydgoszcz  756 m2 1 500 000 zł

Na sprzedaż budynek dawnego kina "Pomorzanin" położony w CENTRUM Bydgoszczy, ul. Gdańska. Właściciel posiada zatwierdzony projekt budowlany i pozwolenie na przebudowę, nadbudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku, co pozwoli na uzyskanie na parterze powierzchni handlowej 450 m2 i na piętrach I i II powierzchni biurowych 800 m2. CENA DO BARDZO SOLIDNEJ NEGOCJACJI!!! Sprzedano

Budynek kina ŚWIT K/45 Brodnica  633 m2 1 150 000 zł

Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 633,43 m2 dawnego kina "Świt" w Brodnicy, ul. Mostowa 3, województwo kujawsko-pomorskie. W otoczeniu budynku znajdują się obiekty handlowo-usługowe i rzeka Drwęca (80 metrów). Budynek składa się z trzech kondygnacji, piwnicy i strychu. Opis poszczególnych kondygnacja: - PARTER - 344.56 m2: korytarz, poczekalnia 48,84 m2; wc1 8,20 m2; wc2 6,15 m2; wiatrołap 19,68 m2; biuro 8,16 m2; rozdzielnia 7,33 m2; sala kinowa 246,20 m2 - I PIĘTRO - 155,92 m2: mieszkanie 3-pokojowe 87,35 m2, magazyn 8 m2; korytarz 5,20 m2; wc 5,10 m2; projektownia 26,80 m2; magazyn 8,75 m2; klatka schodowa 7,20 m2; biuro 7,52 m2 - II PIĘTRO - 132,95 M2: mieszkanie 2-pokojowe 56,88 m2; mieszkanie 3-pokojowe 76,07 m2 - PIWNICA - 99,39 m2 - STRYCH - 253,28 m2 Ogrzewanie - własna kotłownia. ----Cena do negocjacji. Sprzedano

Lokal użytkowy K/44 Braniewo  54 m2 1 500 zł/ m-c + opłaty

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 54 m2 składający się z sali głównej, zaplecza socjalnego i wc. Parter, lokal dopiero oddany do użytku, bezpośrednio przylega do chodnika. Przeznaczenie lokalu: handel, usługi, biura. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Cena najmu - 1500 zł miesięcznie plus media wg liczników (woda, centralne ogrzewanie i prąd), kaucja do ustalenia. Wynajęto

Hala magazynowa K/39 Braniewo  713 m2 400 000 zł netto

Na sprzedaż hala magazynowa o powierzchni 713 m2 w Braniewie, ul. Sportowa. Działka 3072 m2, dojazd asfaltowy, dostęp do mediów: woda, prąd + siła, kanalizacja, pomieszczenia biurowo-socjalne 80 m2. CENA DO NEGOCJACJI. Istnieje możliwość kupna połowy hali. Istnieje także możliwość wynajęcia hali - cena 5000 zł netto miesięcznie. OFERTA ZAWIESZONA !

Nieruchomość komercyjna K/24 Grudziądz  1105,30 m2 1 200 000 netto

Na sprzedaż działka 2682 m2 zabudowana budynkiem kina "Helios" o powierzchni użytkowej 1105,30 m2 w Grudziądzu, ul. Chełmińska 102. Działka uzbrojona jest w instalację elektroenergetyczną, instalację wodno-kanalizacyjną oraz telekomunikacyjną. Inwestor uzyskał pozwolenie na rozbiórkę przedmiotowego kina i wybudowanie budynku mieszkalno-usługowego, w którym będzie znajdowało się 47 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 2.852,57 m2, 2 lokale handlowo-usługowe o powierzchni użytkowej 180,20 m2 oraz 47 miejsc postojowych. Budowa budynku mieszkalno-usługowego nie została rozpoczęta. CENA DO NEGOCJACJI! Sprzedano

Powrót na górę


Stronę odwiedziło 2095707 osób
zarządzaj stroną.